Recenze hry LEGION OF HEROES

04. 11. 2015 Romana Cenková
[adsr type="horizontal"]
5

I přesto, že hra Legion of Heroes nepatří mezi nejžhavější novinky herního světa, stále patří mezi ty, u kterých hráč vydrží „sedět“ dlouhé hodiny. Tato mobilní hra je dostupná jak pro Android, tak pro IOS. Hru by mělo být možné spustit ve většině zařízení, nicméně výhodou je pochopitelně dvou jádrový či více jádrový procesor. Jedná se o MMORPG hru což znamená, že pro kvalitnější herní zážitek je lepší mít wifi připojení.

Jak z názvu vyplývá, hra Legion of Heroes je jakousi hrou na hrdiny s magickými prvky. Již při prvním pohledu je znát slušné grafické provedení, nicméně na menších zařízeních může být problém orientace v prostoru způsobené dotykovým ovládáním, kdy jedním prstem je řízen pohyb a druhým ovládání kamery. Zpracování připomíná hry typu Lineage 2, Warcraft nebo Metin 2, ovšem při souboji s různými postavami se hra přepíná do zcela jiné podoby, která zaujme zajisté fanoušky herní série Heroes Might and Magic, kdy se z real-time pohybu  hra v bojovém módu přepíná na tahový způsob. V průběhu celé hry nemůžeme opomenout vydařenou zvukovou kulisu a to jak při soubojích tak i mimo ně2

3

Z počátku hráč začíná osamoceně a jsou mu přiděleny pouze 2 slabší postavy, které se však objevují až při přepnutí do bojového módu. Následně s rostoucími zkušenostmi za vykonané úkoly nebo vítězné souboje hráč obdrží body, které si následně rozděluje dle svého uvážení a zdokonaluje si tak bojové společníky nebo vlastní postavu, kterou na začátku sám vytvořil. K vylepšování rovněž pomáhají zlaté, stříbrné nebo bronzové medaile, které jsou bonusem za vyhraný souboj.

Rozmanitost hrdinů, které hráč může přidávat do své družiny je více než dostatečná, tak by se hráči nemělo stát, že by se po pár hodinách začal nudit. Jak již bývá u mobilních her zvykem, je možné zdokonalovat svoji postavu rovněž za příplatek. K hraní hry toto ale pochopitelně není nezbytně nutné a navíc občasné technické problémy spojené s placením, mohou hráče od koupě jen odradit. Po dosažení Levelu 10 dochází ke zpřístupnění možnosti napadat ostatní hráče, přičemž po poražení tohoto typu následuje štědřejší odměnalegion of heroes 3

Legion of Heroes se neliší od jiných „onlajnovek“ což znamená, že zde dochází k zakládání aliancí, které umožňují lepší postup ve hře. Tato poměrně graficky povedená hra s velkou rozmanitostí hrdinů poskytuje hráčům možnost zábavy s trochou nadsázky nejen na dlouhé hodiny, dny ale i týdny.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0